Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Осінь — початок профілактики ..
  • 09.10.18

З настанням осені всі знову заговорили про майбутню загрозу вірусів грипу…

Детальніше »

Кір іде на спад
  • 04.09.18

На сьогодні рівень захворюваності на кір пішов на спад. Статистичні дані…

Детальніше »

Відтепер Імунофлазід® — з нов..
  • 02.08.18

ТОВ «НВК «Екофарм» піклується про споживачів своїх продуктів. Відтепер лікарські засоби…

Детальніше »

В США знову поставили під сумнів ефективність щеплення проти грипу

13.10.17

З року в рік в осінню пору в ЗМІ лунають заклики медиків зробити щеплення проти грипу. Фахівці запевняють українців, що лише імунізація зможе захистити їх від захворювання на грип або ж, якщо зараження таки сталося, зменшить ризик розвитку ускладнень. Однак американські вчені недавно оприлюднили висновки своїх досліджень, які поставили під сумнів ефективність щеплень проти грипу. Аналіз щеплень від грипу минулого сезону (2015-2016) продемонстрував повну неефективність живих ослаблених вакцин (що вводяться інтраназально), повідомляють фахівці зі США. І хоча в Україні вказаний вид імунізації від грипу не практикується, висновки американських дослідників змушують замислитися про дієвість будь-яких щеплень проти грипу. Взагалі, ефективність вакцин проти грипа є предметом наукових дискусій у світі не один рік.

А поки вчені сперечаються щодо вакцинації проти грипу, представники ВООЗ попереджають: у сезоні грипу-застуд 2017 перехворіє кожен 6 українець. В Україні курсуватимуть три віруси: A/ Michigan/45/2015, A /Hong Kong/4801/2014 і B/Brisbane/60/2008. У грудні-січні нас наздожене Michigan, під «прицілом» якого — працездатні люди віком 25-49 років. У січні прийде Hong Kong (в зоні ризику — діти і літні люди), а в кінці лютого-березні — менш активний, ніж два попередніх, Brisbane.

За матеріалами www.diklz.gov.ua

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.