Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

В Україні офіційно епідемія грипу. Міністерство охорони здоров’я.

26.01.16
Як заявив Олександр Квіташвілі (міністр охорони здоров’я України) на прес-конференції, що відбулася сьогодні в Києві, в Україні почалася епідемія грипу.
«Як ми й очікували, епідеміологічний поріг перевищено в 18 областях, при цьому в 11 областях епідпоріг перевищено на 50%», — повідомив міністр.
За словами міністра, на поточний момент найвищий рівень захворюваності на грип зафіксовано в Рівненській області, найменший — у Харківській. Не перевищено епідемічний поріг в основному в західних областях України: у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській областях, а також в Одеській, Миколаївській та Харківській.
Всього за епід.сезон в Україні, починаючи з 1 жовтня, вже зареєстровано 2,6 мільйона хворих на грип.
За інформацією, озвученою Олександром Квіташвілі, за період з 1 жовтня 2015 по 18 січня 2016 року у країні від грипу вже померло 83 людини. Найбільша кількість летальних випадків зафіксована в Одеській області, там померло від грипу 26 осіб.
Всі померлі пацієнти були з груп ризику: діти, вагітні, люди, хворі на діабет, бронхіальну астму, літні люди, мед.працівники, а також співробітники сфери обслуговування.
Також, слід відзначити той факт, що в Києві почав поширюватися штам вірусу грипу Н3N2, що прийшов на територію нашої держави з Швейцарії.

Джерело: http://korrespondent.net/ 

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.