Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Дамо адекватну відповідь атакам ГРВІ!

17.11.16

Дві мами на дитячому майданчику:

— Як тільки похолодало, моя дочка постійно хворіє. Нежить і кашель завжди …

— А мій син, каже їй інша мама, якщо захворіє, то завжди з ускладненнями. Антибіотики п’ємо по кілька разів на рік!

Скільки разів на рік діти хворіють на ГРВІ?

Всесвітня організація охорони здоров’я вважає, що діти до 6 років хворіють зазвичай до 6 разів на рік. Імунна система дитини начебто тренується правильно реагувати на нові виклики. Більш часті застуди можуть бути сигналом про проблеми у формуванні імунітету або появи у дитини супутніх захворювань. Потрібно обстежитися, інакше «банальна» застуда може закінчитися важкої вірусною пневмонією.

Чому одні діти легко переносять ГРВІ, а у інших часто виникають ускладнення?
Одна з причин — легковажне ставлення до вірусної інфекції, як до «легкої» застуди. Як наслідок, багато батьків обмежують лікування симптоматичними засобами, які полегшують стан, але абсолютно не діють на вірус. Краплі в ніс зменшили нежить, таблетки «збили» температуру… А вірус продовжує розмножуватись в організмі людини!

Звичайно, ми чекаємо одужання, поки організм дитини включить всі свої захисні механізми і впорається з хворобою. Скільки батьків і дітей можуть сказати, що абсолютно здорові, і імунна система працює відмінно? Хто з нас точно впевнений, що повноцінно харчується, отримуючи з їжею достатньо вітамінів? Питання загартовування і регулярного заняття фізкультурою більшість, погодьтеся, просто ігнорують.

Тим часом еволюція вірусів триває: вони швидко мутують, виробляють стійкість до ліків, стають все більш агресивними, викликаючи важкі ускладнення, які нерідео призводять до смерті. Ситуація повторюється щорічно. Багато людей знову повторюють власні помилки. ГРВІ не лікується за допомогою симптоматичних засобів і антибіотиків! Це факт!

Адекватна відповідь на атаки вірусів дають препарати прямої противірусної дії.
Сироп Імунофлазід® — перевірений роками лікарський препарат. Діючі речовини сиропу Імунофлазід® — рослинні флавоноїди, які здатні пригнічувати розмноження вірусів ГРВІ і грипу, в тому числі, пандемічних штамів. Лікарський засіб застосовується на всіх стадіях захворювання, попереджаючи розвиток ускладнень. Важливо почати лікування при перших симптомах застуди! Відповідно до інструкції, препарат застосовується дітям від народження. Імунофлазід® показаний і для лікування, і для профілактики грипу та інших ГРВІ. Сироп захищає слизові оболонки рота і горла, які є захисним бар’єром на шляху проникнення вірусів в організм, що доведено в наукових дослідженнях. Відпускається без рецепта.

Перед застосуванням лікарського засобу (з лікувальною або профілактичною метою) обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.


Обсуждение закрыто.

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.