Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Дитина в світі хімії

02.12.15

Цивілізація нерозривно пов’язана зі створенням нових хімічних речовин. Забруднення екології у наших селах і містах — одна з основних проблем сучасності. Щорічно збільшується кількість «пробок» на автомагістралях, деякі промислові підприємства економлять на екологічній безпеці, широко використовуються пестициди у сільському господарстві. Все це відображається на якості води, яку ми використовуємо в їжу, і повітря.

Як сучасна екологія впливає на організм людини?

Діти, які проживають у екологічно несприятливих районах, завжди відрізняються від інших малюків: бліді шкіряні покриви, синці під очима. Також у них частіше зустрічається недостатня або надмірна вага. Навіть у поведінці таких дітей видно істотні відмінності — вони, у цілому, емоційно лабільні. Причина — у шкідливому впливі на організм хімічних речовин, які у великій кількості містяться в повітрі, питній воді і продуктах харчування у забруднених населених пунктах. Діти схильні до негативного зовнішнього впливу хімічних речовин більше дорослих, оскільки анатомо-фізіологічні особливості малюка не можуть забезпечити йому необхідний захист від факторів зовнішнього середовища. І діти хворіють.

У екологічно несприятливих районах дитяча захворюваність досить висока. Часто зустрічаються бронхіальна астма, атиповий дерматит, неврологічні та онкологічні захворювання, ниркова патологія. Який саме орган або система організму людини постраждає від токсичної дії хімії, залежить від складу промислових викидів: солі важких металів (свинець, кадмій, ртуть, миш’як) завдають шкоди ниркам, феноли – ниркам та печінці, хлор уражує дихальну систему і т. д.

Існує навіть спеціальний термін в медицині — екопатології. Складною проблемою є лікування хронічної інтоксикації пацієнтів солями важких металів. Їх іони вбудовуються у молекули білка, призводячи, в залежності від часу і сили впливу, до народження малюків із вродженими аномаліями, а також розвитку у дітей захворювань нервової системи і нирок. Враховуючи, що клінічні симптоми хвороби при хронічній інтоксикації — неспецифічні, дитину найчастіше лікують, не беручи до уваги причини, що викликали захворювання. Якщо сім’я живе в екологічно несприятливому районі, необхідно профілактично регулярно проводити обстеження всіх членів сім’ї з виявлення у волоссі, сечі або крові екотоксинів.

Світ хімії оточує нас, на жаль, і вдома: побутова хімія; продукти харчування, що містять пестициди, ГМО, гідратовані рослинні жири та нітрати; хімічні лікарські препарати. І чому ж наші діти так часто хворіють?


Обсуждение закрыто.

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.