Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Навіщо антибіотики при лікуванні ГРВІ?

02.12.15

Антибіотики, як лікарські препарати, з’явилися тільки в XX столітті. Багато важких бактеріальних інфекцій, які раніше забирали тисячі людських життів, були переможені завдяки дотриманню правил гігієни і появі антибіотиків.

Нажаль, на даний час поширення антибіотиків і безпідставне їх застосування часто завдає шкоди.

Багато людей починають застосовувати антибіотики при банальній застуді, придбавши у аптеці препарат без рецепта лікаря. Однак антибіотики не діють на віруси. Хоча саме віруси найчастіше є причиною застуди або ГРВІ. Список антибіотиків, показаних при тій чи іншій інфекційній хворобі, досить обмежений. Тому любителі самолікування ризикують рано чи пізно зіштовхнутися з проблемою відсутності дієвих ліків — мікроорганізми поступово набувають стійкості до впливу антибактеріальних засобів. Про цю проблему зараз говорять медики в усьому світі. Саме тому антибіотиками лікують лише ускладнення ГРВІ — якщо приєдналася бактеріальна флора. Самолікування у подібній ситуації виключено! І вибір антибіотика – за лікарем!

Застосовуючи антибіотики, важливо знати, що всі препарати цієї групи токсичні. Нині відомо близько 7000 речовин, які мають антибактеріальну дію. Але з медичною метою застосовують лише 170. Решта речовин — надто токсичні, і шкода від них перевершує можливу користь для здоров’я людини. Зазвичай, чим сильніший вплив ліків, тим більше у нього побічних ефектів і протипоказань. Тому вкрай важливо застосовувати антибіотики тільки при наявності чітких показань за призначенням лікаря.

Важливо: не можна вважати антибіотики порятунком від будь-якої хвороби і бездумно ковтати їх. Однак не обгрунтовано уникати антибіотиків теж не варто: правильно підібрані препарати, що застосовуються відповідно до інструкції, допоможуть швидко і ефективно впоратися з хвороботворними мікроорганізмами. Візьміть за правило радитися з лікарем в лікуванні будь-яких захворювань.


Обсуждение закрыто.

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.