Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Сонце, повітря та вода: користь літнього відпочинку

14.07.17

Літо — прекрасна пора не лише для відпочинку, але і для зміцнення імунітету, що особливо необхідно дітям. Саме тому в спекотні дні ми прагнемо хоча би пару тижнів відпочити з сім’єю на морі, щоб дати можливість малечі вдосталь поплавати, насолодитися сонцем і «зарядитися» здоров’ям на весь рік.

Морська вода — джерело найважливіших для організму мікроелементів: йоду, магнію, кальцію, сірки, калію, заліза, міді, фосфору, цинку, селену, брому, марганцю. Коли людина плаває, пірнає, активні компоненти, що містяться в морській воді, «всмоктуються» шкірою, засвоюючись людським організмом практично на 100%. Кожен мікроелемент корисний по-своєму: магній зміцнює імунітет, кальцій — кісткову тканину, йод регулює обмін речовин, бром заспокоює нервову систему. Крім того, купаючись в морі, дитина ще й загартовується, адже температура води у водоймі завжди нижча за температуру тіла.

Не менш корисне й морське повітря. Воно багате озоном, киснем і найдрібнішими частинками морської води. Прогулянки біля моря мають цілющий ефект: збільшується кількість гемоглобіну та еритроцитів у крові, прискорюється обмін речовин, покращується кровообіг.

Ну, а сонячні ванни сприятимуть виробленню вітаміну D, який, як недавно показали дослідження англійських вчених, має профілактичні властивості щодо ГРВІ.

Як то кажуть: «Сонце, повітря та вода — наші кращі друзі!»

Приємного відпочинку і міцного здоров’я Вам і Вашій родині!


Обсуждение закрыто.

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.