Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Осінь — початок профілактики ..
  • 09.10.18

З настанням осені всі знову заговорили про майбутню загрозу вірусів грипу…

Детальніше »

Кір іде на спад
  • 04.09.18

На сьогодні рівень захворюваності на кір пішов на спад. Статистичні дані…

Детальніше »

Відтепер Імунофлазід® — з нов..
  • 02.08.18

ТОВ «НВК «Екофарм» піклується про споживачів своїх продуктів. Відтепер лікарські засоби…

Детальніше »

Яка користь загартування для дітей?

13.07.17

Загартування – це комплекс профілактичних процедур, які направлені на підвищення стійкості організму до несприятливих факторів навколишнього середовища.
В загартуванні важливо дотримуватися систематичності та методичності. Регулярні процедури загартування зміцнять імунітет, покращать терморегуляцію, що, в свою чергу, позбавить від частих застуд.

Основні правила загартування

1. Обов’язково перед початком процедур проконсультуйтесь з педіатром.
2. Загартовувати дитину можна починати з будь-якого віку.
3. Небажано робити перерви в процедурах, інакше прийдеться починати все з початку.
4. Основними видами загартування являються водні процедури, свіже повітря та сонячні ванни. Бажано починати з повітряних та водних процедур.
5. Загартування повітрям передбачає щоденне провітрювання кімнат. Взимку його необхідно проводити 3-4 рази на день. Оптимальна температура для дитячої кімнати +18°С.  Частіше гуляйте з дитиною на свіжому повітрі.
6. Традиційні водні процедури – вмивання та купання. Температура води, якою варто починати вмивати дитину  +28°С. В подальшому, щоденно знижуйте температуру води на декілька градусів, до +20°С.
7. Щоб мати уявлення про загартування, спробуйте процедури на собі. Потім можете приступати до загартування дитини та оздоровлюватися разом. Спільне загартування (всією родиною) не тільки корисно для здоров’я, але й весело!


Обсуждение закрыто.

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.