Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Вчені Бразилії виявили ще одне захворювання-наслідок вірусу Зика

26.04.16

Бразильські вчені виявили нове захворювання, яке безпосередньо пов’язують з вірусом Зіка. Дана хвороба здатна вражати головний, а також спинний мозок у людей.

Як відомо, раніше медичні фахівці прийшли до висновку про безпосередній зв’язок вірусу Зика із синдромом Гієна-Барре, аутоімунним захворюванням, атакуючим периферичні нерви і здатним викликати тимчасовий параліч. Останнє відкриття — виявлено зв’язок вірусу Зіка з гострим розсіяним енцефаломієлітом (ОРЕМ) — а це говорить про те, що вірус здатний спровокувати атаку також і на центральну нервову систему.

Також надходять сигнали від дослідників, які інформують про факти діагностування енцефаліту і мієліту (нервових розладів, які викликані прямими інфекціями в нервових клітинах) у пацієнтів, заражених вірусом Зіка.

Захворювання ОРЕМ здатне викликати пухлину у спинному і в головному мозку, ця пухлина як правило пошкоджує мієлін, захисне покриття, яке оточує нервові волокна. Це, як наслідок, в подальшому призводить до розвитку симптомів, схожих на розсіяний склероз: оніміння, слабкість, можливу втрату зору, втрату рівноваги.

У проведеному вченими дослідженні брали участь понад 150 пацієнтів, які в період з грудня 2014 року по червень 2015 року звернулися за медичною допомогою. У всіх були були діагностовані зараження арбовірусами (сімейство вірусів, що включає в себе Денге, Зіка, Чікунгунья).

Нагадаємо, вірус Зіка передається людям через укуси комарів виду Aedes Aegypt. Спочатку вірус був виявлений на території Африки, потім перебрався до Латинської Америки. Останнім часом географія поширення вірусу Зіка істотно розширилася, випадки захворювання лихоманкою Зіка відзначені вже в Європі і на території США.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.