Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Вчені зможуть передбачити виникнення епідемій?

16.06.16

Вчені з Великобританії повідомляють про свою нову розробку, яка дозволяє досить точно визначати початок епідемій зоонозних захворювань.

Зоонозні інфекції — інфекційні захворювання, які передаються людині від тварин. Як повідомляється, в основу нового методу ліг аналіз даних про зміну клімату та землекористування, а також показники зростання населення Землі в різних куточках планети. Як відзначають дослідники, в даний час близько 60% всіх інфекційних захворювань є зоонозними, в т.ч. віруси Зіка та лихоманка Ебола.

Однак, слід зазначити той факт, що в світі існує ще один досить небезпечний вірус, який, за попередніми підрахунками вірусологів, до 2070 року цілком здатний стати причиною смерті близько 1 000 000 чоловік. Це небезпечне інфекційне захворювання називається лихоманкою Ласса, а її переносниками є щури.

Розроблена вченими модель визначення епідемій дозволить визначити зв’язок між глобальними змінами та спалахами захворювань на пленеті. У разі, якщо британські дослідники досягнуть істотного прогресу у вивченні цього питання, населення Землі зможе уникнути великої кількості людських жертв, завдяки можливості оперативно і своєчасно реагувати на небезпечні захворювання.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.