Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Вчені знайшли спосіб боротьби з грипом без вакцини

28.08.15
Дослідники виявили, як без вакцинації уникнути зараження вірусом грипу.
В американському Університеті Огайо фахівці розробляють метод, при якому організм людини буде виробляти природну реакцію, здатну досить ефективно боротися з вірусами. За інформацією вчених, даний метод буде ефективний у боротьбі з усіма штамами грипу.
Вчені в процесі пошуків з’ясували, що в людському організмі виробляється певний білок, що сприяє набагато більш легкому перебігу захворювання, а в багатьох випадках людина взагалі не заразиться вірусом. Вчені вважають, що всі штами вірусу грипу будуть реагувати на даний білок однаково, відповідно, розроблений ними метод можна вважати універсальним.
Дослідники відзначили той факт, що у зв’язку з постійними мутаціями вірусу грипу, медикам так само регулярно доводиться вносити зміни в вакцини від грипу. А ось пропонований вченими новий спосіб боротьби з грипом впливає на віруси більш фундаментально, ці процеси відносяться до всіх штамів. Йдеться про білок IFITM3. Проведені дослідниками експерименти на мишах довели той факт, що збільшення концентрації білка IFITM3 в організмі призводить до зупинки розвитку вірусу.
На даному етапі фахівці проводять додаткові експерименти, які допоможуть дати відповідь, як розроблений метод буде діяти в якості профілактики захворювання на грип.
Розробники нового методу націлені на глобальну перспективу — мати можливість запобігати інфекції грипу у людей.
За матеріалами http://mignews.com/

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.