Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Вірус грипу швидше передається в нагрітому приміщенні

04.11.16

Для того, щоб мінімізувати ймовірність захворіти на грип чи іншою респіраторно-вірусною інфекцією, необхідно регулярно провітрювати приміщення, в якому ви перебуваєте, будь то офіс або квартира, а також не допускати надмірного перегрівання повітря в них.

Доведено вченими, що переохолодження організму людини послаблює її імунітет, відповідно, сприяє поширенню вірусів та бактерій. Як відомо, грип, як і звичайна застуда, найчастіше починаються саме з переохолодження організму.

Але для нашого імунітету вкрай важливі прогулянки на свіжому повітрі. Адже коли ви прогулюється в парку або в лісі, заразитися грипом малоймовірно, зате імунітет ваш зміцниться, та й настрій напевно покращиться.

Також рекомендується проводити провітрювання кімнати перед сном протягом хоча б 15 хвилин, тому що свіже повітря наситить ваші легені киснем, що посприяє міцному і здоровому сну, надасть заряд бадьорості організму.

Ні в якому разі не потрібно перегрівати приміщення опалювальними приладами, температура навколишнього середовища повинна бути комфортною, але аж ніяк не жаркою. Вельми важливо регулярно провітрювати класи в школі, вчителям рекомендується просити дітей покинути класи на перервах, щоб, по можливості, відкривати вікна для якісного провітрювання приміщення. Це пов’язано з тим, що в дитячих колективах віруси поширюються дуже швидко, а свіже повітря буде вельми корисним та додасть дітям сил, надасть можливість їм більше рухатися.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.