Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Вірус MERS: ознаки та шляхи зараження

03.08.15
Достеменно не відомо походження короновірусу MERS-CoV (БСРС-ков або коронавірус близькосхідного респіраторного синдрому) і за допомогою чого саме лікувати дане захворювання. Симптоми близькосхідного респіраторного синдрому дуже схожі на ГРВІ, але за лічені дні людина помирає від задухи. Передача вірусу від людини до людини відбувається при тісному контакті з зараженим. Вірус порушує роботу 207 генів легень. Першими симптомами при даному захворюванні, як правило, є задишка, лихоманка, кашель, у міру розвитку захворювання починає переходити у форму важкої вірусної пневмонії. І все що можуть лікарі на даний момент — це допомогти людині дихати.

MERS — досить «молоде» захворювання. Перший смертельний випадок людини від нього зафіксований в 2012 році. І тепер спалахи короновірусу MERS-CoV повторюються раз на рік. Найімовірніше, MERS— вірус-мутант. Існує припущення, що спочатку даний вірус з’явився у кажанів, після цього передався до верблюдів, а вже від них відбулося зараження людей. При цьому варто відзначити, що самі тварини не страждають від даного вірусного захворювання.

матеріалами kp.ua 

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.