Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Вірус Зіка спроможний спровокувати параліч дихання

24.02.16

Після масштабного спалаху захворюваності вірусом Зіка, що виник на території Латинської Америки, провідні вчені почали більш ретельне вивчення небезпечного вірусу, а також його можливих наслідків для людського організму. В ході проведених досліджень вченими було зроблено досить сенсаційне відкриття.

Згідно опублікованих медичним журналом Lancet даних, французькими вченими було встановлено певний зв»язок між вірусом Зіка і синдромом Гієна-Барре. Нагадаємо, синдром Гієна-Барре — важкий неврологічний розлад, що приводить до гострої м»язової слабкості, яка здатна викликати параліч дихання.

Як повідомляється, дослідники поки не пов»язують безпосередньо захворювання вірусом Зіка з розвитком синдрому Гієна-Барре, вони лише констатують у своїй публікації факт, що це відкриття дуже важливе. У тій же мірі акуратно поки що медики пов»язують вірус Зіка і народження дітей з мікроцефалією.

Вірус Зіка був відкритий в 1947 році на території Уганди. Як правило, дане захворювання протікає без особливих симптомів, тому його досить складно діагностувати. Спалахи захворювання вже були зафіксовані в Південній і Північній Америці, в Тихоокеанському регіоні, в Азії, а також на території Африки. Переносниками вірусу Зіка є комарі виду Aedes Aegypti.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.