Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Кір іде на спад
  • 04.09.18

На сьогодні рівень захворюваності на кір пішов на спад. Статистичні дані…

Детальніше »

Відтепер Імунофлазід® — з нов..
  • 02.08.18

ТОВ «НВК «Екофарм» піклується про споживачів своїх продуктів. Відтепер лікарські засоби…

Детальніше »

Вірус кору поступово відступає
  • 05.07.18

Вірус все ще поширюється, але кількісний показник знизився на 25% від…

Детальніше »

Вірус Зіка Україні не загрожує?

05.04.16

Як розповів головний лікар санітарно-епідеміологічної служби Києва Олег Рубан, на території України немає поширення комарів видів Aedes aegypti і Aedes albopictus, які є переносниками вірусу Зіка, а без них передача небезпечного вірусу неможлива.
За його словами, в Києві був проведений моніторинг за 20 років: тут існують види комарів, здатні бути переносниками різних захворювань, але вірус Зіка здатні переносити лише два види комах: Aedes albopictus і Aedes aegypti. А комах цього виду в Україні не зафіксовано.

Фахівець також зазначив, що навіть якщо припустити, що на територію нашої країни якимось чином потраплять переносники вірусу Зіка з найближчих до України держав, в яких були зафіксовані випадки захворювання (це — Туреччина, Грузія, Греція), ці комахи не зможуть вижити в нашому кліматі і просто загинуть.

Також Олег Рубан закликав утриматися від поїздок в країни, де зафіксована лихоманка, вагітних, тому що вірус Зіка найбільш небезпечний саме для вагітних жінок, він здатний викликати у плода мікроцефалію, а також важкі ураження мозку.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.