Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Вірус Зіка Україні не загрожує?

05.04.16

Як розповів головний лікар санітарно-епідеміологічної служби Києва Олег Рубан, на території України немає поширення комарів видів Aedes aegypti і Aedes albopictus, які є переносниками вірусу Зіка, а без них передача небезпечного вірусу неможлива.
За його словами, в Києві був проведений моніторинг за 20 років: тут існують види комарів, здатні бути переносниками різних захворювань, але вірус Зіка здатні переносити лише два види комах: Aedes albopictus і Aedes aegypti. А комах цього виду в Україні не зафіксовано.

Фахівець також зазначив, що навіть якщо припустити, що на територію нашої країни якимось чином потраплять переносники вірусу Зіка з найближчих до України держав, в яких були зафіксовані випадки захворювання (це — Туреччина, Грузія, Греція), ці комахи не зможуть вижити в нашому кліматі і просто загинуть.

Також Олег Рубан закликав утриматися від поїздок в країни, де зафіксована лихоманка, вагітних, тому що вірус Зіка найбільш небезпечний саме для вагітних жінок, він здатний викликати у плода мікроцефалію, а також важкі ураження мозку.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.