Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Вірус Зіка виявлено в 64 країнах (ВООЗ)

20.04.16

Ще два випадки зараження вірусом Зіка зареєстровані в Словенії і на території США, обидва випадки пов’язані з перебуванням людей в Бразилії.
За інформацією, опублікованою в новій доповіді ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я) повідомляється, що за період з січня 2007 року по квітень 2016 року випадки зараження вірусом Зіка зареєстровані в цілому на території 64 країн світу.

Як повідомляється в доповіді ВООЗ, на поточний момент шість країн заявили про наявність фактів, що підтверджують можливість передачі вірусу Зіка від людини до людини (Аргентина, Чилі, Франція, Італія, Нова Зеландія і США), також в цих країнах зафіксована передача вірусу і через комарів .

Згідно даних ВООЗ, за минулий тиждень ще дві країни заявили про присутність у них вірусу Зіка, переданого через комарів — це Беліз і Сент-Люсія.

Також два випадки зараження вірусом Зіка зареєстровані в Словенії і на території США, обидва випадки пов’язані з перебуванням людей в Бразилії. Загалом 13 країн у всьому світі повідомили про збільшення кількості випадків зараження синдромом Гієна-Барре, а також лабораторне підтвердження зараження вірусом Зіка серед цих людей.

У ВООЗ повідомляють, що грунтуючись на зростаючому обсязі досліджень, вже є наукова згода з питання того, що вірус Зіка є причиною розвитку СГБ (синдром Гієна-Барре), а також мікроцефалії.

Лихоманка Зіка — гостре інфекційне захворювання, вірус вкрай небезпечний для вагітних жінок, він може привести до розвитку у плода мікроцефалії, а також важких ураженнь мозку.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.