Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

ВООЗ закликала Україну ввести надзвичайний стан у сфері охорони здоров’я

02.12.15
Всесвітня організація охорони здоров’я закликає Україну до введення надзвичайного стану у сфері охорони здоров’я. Даний крок пов’язаний зі спалахом поліомієліту на території нашої країни.
Як повідомила на прес-конференції Доріт Ніцан, представник Бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я в Україні, рекомендація ВООЗ також пов’язана з тим, щоб відповісти на спалах поліомієліту так швидко і так ефективно, наскільки це можливо.
Доріт Ніцан також уточнила, що ВООЗ закликала Україну ввести надзвичайний стан у сфері охорони здоров’я ще з самого початку спалаху поліомієліту в Україні, що стався на території Закарпатської області.
За словами Ніцан, Україна наразі перебуває в списку тих країн, перед в’їздом до яких рекомендовано робити вакцинацію проти поліомієліту.
Доріт Ніцан зазначає, що окрім України, такі країни, як Лаос, Нова Гвінея, Нігерія, Мадагаскар, також знаходяться у цьому списку. Також в ВООЗзастерігають, що на цей час вакцинацію в Україні пройшли всього половина дітей, а також запевняють, що вакцина, яка застосовується, є цілком безпечною.
За матеріалами http://expres.ua/ 

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.