Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Які види грипу очікують на нас в цьому році

25.11.15
Які штами грипу очікуються цього року в Україні, чим вони відрізняються один від одного?
Як розповів в інтерв’ю «Комсомольській правді» в Україні» Федір Лапій, головний дитячий імунолог Києва, в Україну рухаються відразу три штами грипу. Прогноз по вакцинам від грипу завжди робиться на два віруси грипу А і один — грипу В. Він робиться окремо для Північної півкулі, окремо — для Південної. Вірусом грипу В переважно хворіють діти. Цей тип грипу зазвичай протікає менш важко в порівнянні з грипом типу А.
Щеплюватися від грипу найкраще, коли вірус грипу тільки з’являється. Чим більше часу буде у організму людини в запасі від моменту вакцинації до моменту безпосередньої зустрічі з вірусом грипу, тим більш надійним і ефективним виявиться захист.
До двох тижнів зазвичай іде на вироблення найменшого імунітету до вірусів у складі вакцини. Через місяць імунітет не тільки посилюється, але ще й стає більш специфічним до тих видів вірусу грипу, проти яких вакцина створює захист.
Для того, щоб організм людини встиг виробити надійний захист проти вірусу, фахівці рекомендують зробити щеплення відразу, як тільки вакцина з’явиться у вашому місті.

За матеріалами http://kp.ua/ 

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.