Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Європі може загрожувати новий небезпечний вірус

25.03.16

До цих невеселих висновків прийшли європейські фахівці в галузі охорони здоров’я.

Вченими було виявлено в клітинах курячого м’яса новий вірус, який може стати одним з найнебезпечніших, виявлених за останні роки в світі. До такого висновку прийшли дослідники після проведення комплексного обстеження одного з пацієнтів лікарні в Данії, в організмі у якого і були виявлені невідомі раніше симптоми.

Вчені встановили, що даний вірус міг потрапити в організм людини через вжите ним раніше м’ясо курки. Виявлений новий різновид вірусу може призвести до розвитку у людини пневмонії, при цьому боротися з ним вкрай складно, тому що поки що на нього не мають жодного впливу існуючі препарати. Даний факт обумовлений тим, що вірус містить в своєму складі мутовані гени.

Слід зазначити також і той факт, що в минулому місяці подібний вірус був також зафіксований на території Китаю, проте на тому етапі медики не надали особливої уваги цьому факту. Тому вже через невеликий відрізок часу цей вірус міг потрапити і на територію Європи, імовірно в складі завезеного туди м’яса курчат.

У зв’язку з виявленням небезпечного вірусу на території Європи, жителі багатьох європейських країн виявилися беззахисними перед новою загрозою, тому що попередити поширення подібних вірусів вкрай складно. Виявлений дослідниками вірус здатний викликати у людини розвиток пневмонії, а також харчові розлади.

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.