Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Зафіксовано перший випадок зараження людини пташиним грипом у Канаді

02.02.15
Даний випадок — перший на території Північної Америки.
Федеральний уряд Канади поінформував про перший випадок, коли відбулося зараження людини вірусом пташиного грипу на території даної держави.
Як повідомляється, вірус пташиного грипу (H7N9) був виявлений у мешканки провінції Британська Колумбія на заході Канади, жінка нещодавно відвідувала Китай. За інформацією телеканалу CBC з посиланням на представників МОЗ країни, даний випадок перший у Північній Америці.
За словами медичних фахівців Канади, пацієнтка не становить загрози для оточуючих. У її госпіталізації немає необхідності, на даний момент вона ізольована і вже почала одужувати.
За даними ВООЗ (Всесвітня організація охорони здоров’я), «пташиний грип» — це інфекційне вірусне захворювання птахів, яке найчастіше може протікати без видимих симптомів. В окремих випадках вірус здатний долати видовий бар’єр і викликати захворювання або безсимптомні інфекції у тварин і людей.
Перший випадок захворювання вірусом H7N9 діагностували у людини на території Китаю в березні 2013 року. З того часу кількість випадків зараження даним вірусом в Китаї склала понад 450, з них більше 170 випадків захворювання були летальними.
За матеріалами korrespondent.net 

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.