Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Загальні захворювання печінки піддають дітей ризику високого кров’яного тиску

11.05.15
У групу захворювань, які викликані зайвим жиром в печінці, входить жирова хвороба печінки.
Деякі люди можуть страждати від запалення або подразнення і нарощуванням рубцевої тканини. Коли рубцева тканина накопичується, це захворювання називають стеатогепатит. Воно, у свою чергу, може стати причиною виникнення проблем з функцією печінки, або навіть розвитку цирозу печінки. Дане захворювання зачіпає близько 30 млн осіб — з них 10% всіх дітей у Сполучених Штатах Америки. Згодом починають проявлятися ускладнення — різні серцево-судинні проблеми, а також високий кров’яний тиск. Для того, щоб краще зрозуміти можливі ризики виникнення ускладнень серед дітей, вчені задалися метою визначити, наскільки часто діти страждали високим кров’яним тиском.
В ході проведеного дослідження були включені результати 382 дітей, віком від 2 до 17 років, із захворюванням печінки. Дослідники провели вимірювання кров’яного тиску учасників при включенні в дослідження і після закінчення експериментів, 12 місяців потому, повторили цю процедуру.
При початковій реєстрації у 35,8% досліджуваних дітей було зафіксовано високий кров’яний тиск. Через 12 місяців серед них у 21,4% був високий кров’яний тиск. Даний факт безпосередньо був пов’язаний з жировою хворобою печінки. Крім цього, досліджувані діти мали набагато вищий рівень холестерину в крові, а також більш високий індекс маси тіла.
Вчені в ході проведених досліджень дійшли висновку, що діти з захворюваннями печінки схильні до підвищеного ризику розвитку високого кров’яного тиску.

За матеріалами http://womanel.com.ua/

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.