Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Застуда у вагітної жінки

02.09.14
Гостра вірусна інфекція (ГРВІ) — найпоширеніше захворювання. Ми кілька разів на рік «застуджуємося» та хворіємо на ГРВІ. Дехто й не звертає уваги на приховані форми хвороби: почхали, покашляли і забули.
Зовсім інша справа, якщо на ГРВІ захворіла майбутня мама. Відразу потрібно забути про ліки, які ви використовували до вагітності. Вагітність — особливий стан організму, при якому дуже багато препаратів не можна приймати взагалі. Тому — ніякого самолікування! Застудилися — відразу до лікаря, який поставить діагноз і підбере необхідне лікування.
В принципі, звичайно, для майбутньої мами краще не хворіти на ГРВІ. Тобто профілактика у «цікавому стані» — найголовніше. Це — і правильне харчування, що включає достатню кількість вітамінів  та мікроелементів, і щоденні прогулянки (краще — на природі: в парку або біля водойми, обов’язково — на свіжому повітрі, а не по магазинах), і заняття фізкультурою (якщо немає заперечень лікаря) … А ще обов’язково висипатися і намагатися уникати стресів. Словом, позитив, спокій і мінімум спілкування з хворими родичами, яким потрібно надягати марлеву пов’язку у присутності вагітної жінки. Маски продаються в аптеках, і міняти їх бажано кожні 3 години.
Ну, а якщо все ж ГРВІ десь «підхопили», тільки лікар може розібратися в природі хвороби і вирішити питання про небезпеку захворювання для малюка. Тому консультація лікаря необхідна! Та й кашель або підвищення температури тіла можуть бути симптомами не лише ГРВІ, а й багатьох інших захворювань. Словом, ніякого самолікування! Лікарь — ваш кращий порадник з питань профілактики і лікування на весь період вагітності.

Сироп Імунофлазід для лікування грипу та ГРВІ

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.