Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Здоров’я за планом: як уникнути осінніх застуд у дитини

14.09.15
Як би влітку ми не намагалися оздоровити дитину, вітамінізіруючи його організм фруктами-овочами, осіннє похолодання вносить свої корективи в наші плани. Діти починають хворіти. І не дивно, адже 30-градусна спека, яка стояла ще пару тижнів тому, змінилася значним зниженням температури та дощами. У таких умовах навіть дорослим важко встояти перед ГРВІ. Що вже говорити про дітей, імунна система яких набагато слабша?!
Але не варто опускати руки. Беремо аркуш паперу — і прописуємо план профілактичних заходів для запобігання застуд у малюка!
Для початку необхідно провести бесіду з членами родини про заплановану профілактику грипу та ГРВІ в осінньо-зимовий період. Таким чином, всі домашні будуть задіяні в реалізації плану. А найкращий приклад для чада — це приклад батьків та сестер-братів старшого віку.

 

Далі вигадуємо «гру», в яку буде грати ваша родина, щоб бути здоровими. Такий підхід забезпечить цікавість дитини до профілактичних заходів. Якою буде гра — обирати вам. Але досвід показує, що непогано працюють «Подорож на острів Здоров’я» або «У пошуках здорових скарбів». А ще дітвора обожнює наслідувати казкових героїв, разом з якими із задоволенням будуть ретельно мити руки, вмиватися прохолодною водою, полоскати горло, робити ранкову зарядку, гуляти на свіжому повітрі в будь-яку погоду, пити вітамінні чаї і вживати не надто улюблені овочі або фрукти. Словом, фантазуйте та імпровізуйте!
Привчіть дитину їсти лимон з цедрою, вмочуючи в мед. Багато лимона не потрібно (часточка або дві на день), зате користь — колосальна! Зробіть для малюка «амулет здоров’я» для використання вдома. Покладіть надрізаний зубчик свіжого часнику в половинку пластмасового кокона від іграшок з шоколадних яєць, проріжте  з боків кокона отвори і протягніть в них нитку. Замінюйте часник на свіжий щоранку.
Щодня розповідайте дитині про те, які «закони» діють на острові Здоровья, або що робить казковий герой для збереження здоров’я. Так простіше буде привчити чадо дотримуватися правил особистої гігієни. Наприклад, у дитячому садку, на вулиці, у громадських місцях закривати ніс та рот, коли знаходишся поруч з людьми, які чхають та кашляють; перед їжею і після вулиці мити руки; користуватися тільки своїми носовою хусткою та ложкою.
Підійдіть розумно до одягу дитини для прогулянки — не кутайте. Одягайте так само, як одягаєтеся самі. Головне, щоб ноги завжди були сухими і теплими. Голову теж слід захистити від вітру і дощу: головний убір — обов’язковий.
Зміцнити захисні функції дитячого організму допоможуть спеціальні лікарські засоби. Багаторічний досвід застосування в педіатрії має Імунофлазід® сироп. Препарат підвищує стійкість організму людини до вірусних та бактеріальних інфекцій. При цьому Імунофлазід® сироп може застосовуватися для профілактики ГРВІ та грипу. Імунофлазід® випускається у формі сиропу, сприяє захисту бар’єру на шляху проникнення вірусів в організм — слизових оболонок рота і горла.
Діючі речовини препарату Імунофлазід® сироп — флавоноїди (виділені українськими вченими з рослин Щучка дерниста і Війник наземний) мають здатність пригнічувати розмноження вірусів ГРВІ та грипу, в т.ч. пандемічних штамів. Препарат застосовується на всіх стадіях захворювання ГРВІ і попереджає розвиток ускладнень.
Імунофлазід® сироп не містить у своєму складі барвників та ароматизаторів. Згідно з інструкцією для застосування лікарського засобу, Імунофлазід® сироп застосовується від народження. До речі, саме цей препарат мама з татом дають своєму здоровому помаранчевому слоненяті — Імуні.
Перед тим, як давати дитині лікарський засіб (з лікувальною або профілактичною метою), обов’язково проконсультуйтеся з лікарем

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.