Про препарат
Де придбати?
Запитання та відповіді
Повідомити про побічну дію

Важливе

Останні новини

Зниження активності вірусу грипу
  • 11.01.19

Шкала захворюваності на грип та ГРВІ показує зниження на 17%. Вірус…

Детальніше »

Карантин в Запорізькій та Харківськ..
  • 13.12.18

У Запорізькій і Харківській області захворюваність на грип та ГРВІ перевищила…

Детальніше »

Перший випадок грипу зафіксовано в ..
  • 04.12.18

       Рівень захворюваності на протязі 46-го тижня виріс на…

Детальніше »

Зміцнення імунітету

11.07.14
Насамперед — міцний імунітет

Чим люди хворіють найчастіше? Звичайно, ГРВІ ! Так звана застуда — найпоширеніше в світі інфекційне захворювання. Щорічно на грип хворіє 5-15 % всього населення планети. А пандемічні штами грипу збільшують захворюваність в 4-6 разів!

Скільки людина хворіє на грип в Україні? Щороку грип та інші ГРВІ переносять від 9 до 16 мільйонів українців. Але найчастіше жертвами цих вірусів стають діти. Та й взагалі, в довгому списку дитячих інфекційних захворювань ГРВІ стоять на першому місці за частотою захворюваності і складають 80-90% всіх інфекцій дихальних шляхів.

Як відомо, осінньо -зимовий період — сезон вірусних інфекцій. «Підхопити» застуду можна скрізь — на дитячому майданчику, в магазині, школі, транспорті або в гостях. Основна причина будь-якої застуди — це віруси, які під час кашлю та чхання поширюються на значні відстані від хворого. Поширенню ГРВІ сприяють сезонні переохолодження, які значно послаблюють захисні сили організму (імунітет).

Втім, імунітет людини піддається атакам цілий рік. Екологічні забруднення, стреси, шкідливі звички, неякісне харчування, вірусні та бактеріальні інфекції, безконтрольне і необгрунтоване застосування

антибіотиків — все це далеко не повний список загроз, з якими постійно стикається наша імунна система. У результаті такого масованого впливу імунітет дає збій і не в змозі виконувати захисні функції організму повною мірою. З проблемами імунітету медики пов’язують і зростання онкологічних захворювань в Україні. Згідно зі статистикою, смертність від раку в нашій країні в 2 рази вище, ніж у Європі. Крім того, в країнах з розвиненою промисловістю постійно зростає кількість іммунозалежних та алергічних захворювань, які, за прогнозами ВООЗ, вийдуть на перше місце в 21 столітті.

Особливості дитячого імунітету

Протягом існування життя на Землі природа створювала дуже складну систему захисту, яка називається імунною. Її основне завдання — створити всі умови для того, щоб конкретний організм не загинув. З цієї причини імунна система контролює роботу багатьох органів і систем організму. Імунітет буває вроджений і набутий. Однак імунний захист новонародженої дитини сформований не повністю. Адже малюк в утробі матері знаходиться практично в стерильних умовах, а після народження він стикається з мікроорганізмами, механізм захисту від яких у його організмі практично відсутній. За даними лікарів, імунна система дитини повністю формується тільки до підліткового віку. Саме тому дошкільнята та молодші школярі так часто хворіють.

Проблеми профілактики захворювань і зміцнення імунітету — найважливіша задача, особливо в період несприятливої епідеміологічної обстановки. Як підтримати імунітет дитини? Повноцінне харчування, вітаміни, загартовування, прогулянки на свіжому повітрі і препарати, що підвищують імунітет — ось основні складові міцного імунітету, якому під силу протистояти будь-яким застудам і грипу.

Імунофлазід сироп для лікування грипу та ГРВІ

Залишити коментар

Будьте першим, щоб коментувати!


wpDiscuz

Читайте також

Попередження-угода!

Сайт містить інформацію, що призначена для фахівців медичної та фармацевтичної галузей, вона не може бути використана для самодіагностики та самолікування і не є заміною консультації лікаря.